Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Zamanında Oynayacağınız Futbol İpuçları

  • Listed: 13 Ocak 2018 12:21

Canlı Futbol İzle

Futbolun ne anlama geldiğini düşündün mü?

Aile ve arkadaşlarınızla paylaştığınız eğlenceli bir hobiniz var mı? Pazar günleri arkadaşlarınızla ve ailenizle izlemeyi seviyor musunuz? Okulunuzun futbol takımında bir gün profesyonel olmak isteyen bir oyuncu musunuz? Sebep olursa olsun, bu yazıda futbol hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Diğer ekip üyelerinin endişelerini görmezden gelme. Bir anlaşmazlığınız olsanız bile, günün sonunda takım arkadaşlarınız bunlar ve sizin kadar az kazanmak istiyorlar. Başkalarını dinlemek, kendi oyununuzu geliştirmenize yardımcı olur, size yeni bir bakış açısı kazandırır.

Futbol oynarken her zaman önce emniyetin geldiğini unutmayın. Spor salonunda olursanız olun, pratik yapmak, bir yere sürmek veya oyun oynamak, her yerde güvende kalın. Oyun kasklarından, ağırlık odasındaki seyahat veya gözlemcilere emniyet kemerlerine kadar her zaman iyi bir korumaya sahip olun.

Futbola tekmeyi basmayı unutma. Sağlam tekme becerileri oyun için hala önemli bir bileşen. Kazanma ve kaybetme arasında fark yaratan iyi kickerler yüksek talep görüyorlar. Bu, topu direklere geçirmede zorlanmalarına neden olabilir.

Bir egzersiz rejiminiz olduğunda, onunla birlikte sopa yapın. Bu, bir rutine bakmaktan ve sonraki haftayı boşa harcamaktan daha iyi. Bir kez sizin için uygun bir egzersiz bulursanız, haftada birkaç kez yaparak azami fayda elde edersiniz. Her zaman yeni rutinleri bırakıp başlatmayın.

Hızla iyileşmek için, ayaklarınızı iki ayağınızı da iyileştirin. Birçok kişi kendi önceliğine güveniyor, çünkü daha iyi oynuyor. Bununla birlikte, diğer bacağınızı daha fazla kullanabilirseniz, rakiplerini aşabilir ve daha hızlı hareket edebilirsiniz.

Fiziksel uygunluk futbolda bir zorunluluktur. Şeklenmek için, gerin ve sonra kardiyo yapın. Ağırlık kaldırma ve iyi soğutma rutini ile bu egzersizleri uygulayın.

Geçiş yolları geliştirin. Bir alıcının bir alanı yukarı doğru düz bir yol izlemesi normal değildir. Bunun yerine, haçlar ve eğimli güzergâhlar da dahil olmak üzere birçok farklı güzergah kullanıyorlar. Bir alıcı, sahaya geçmeden önce ilerleyerek bir geçit yolu oluşturabilir. Eğik bir rota, topu çapraz olarak çalıştırarak kullanılır. Herhangi bir rota, topu gitmesi gereken yere götürebilir.

Kendinizi uyguladığınız her an önünde ısıtın. Yaralanmalar uzun süre sizi dışarıda tutabilir. Egzersiz yapmadan önce gerin ve inşa etmek istediğiniz kasları kullanın.

Kalçalarınızı daha esnek hale getiren egzersizler için uygulama kullanın; her koniyi yaklaşık 5 metre birbirinden dikey bir şekilde yerleştirin. Mümkün olduğunca çabuk bir zikzak halinde koşarken kozlardan geçmelisiniz. Gitmeniz gereken yöne doğru eğin, başınızı kaldırın ve gözleri tarlada görünün.

Rekreasyonel bir oyuncu veya ciddi bir olasılığınız olursa olsun, futbol hak ettiği ilgiyi almalıdır. Futbol hakkında mümkün olduğunca okuyarak oyununuzu geliştirebilirsiniz. Mükemmel bir futbolcu olmak için burada sunulan ipuçlarını kullanın ve kullanın.

Ad Reference ID: 2415a59cfab57c20

No Tags

21 total views, 4 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.