Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Oyununuzu Geliştirmek İçin Nelere Bilmeniz Gerekiyor?

  • Listed: 14 Ocak 2018 09:56

Canlı Futbol İzle

Futbol 101: Oyununuzu Geliştirmek İçin Nelere Bilmeniz Gerekiyor?

Becerilerinizi geliştirmeniz, tüm ekibin daha iyi sonuçlar almasına yardımcı olacaktır. Profesyonellerden gelen mükemmel ipuçlarını anlamak için zaman ayırarak oyunun kalitesinin yükseldiğini göreceksiniz. Makaleyi okuyarak başlayın; bazı harika püf noktaları ve ipuçları öğrenebilirsiniz.

Bir kez egzersiz rejimi kurduktan sonra ona egzersiz yapın. Rutin değerinizi sık sık değiştirmek, başarısızlığa neden olacaktır. Bir rutine başlamalı ve onunla her hafta birkaç kere çalışmalısınız. Kararlılık ve sıkı çalışma gerektirir. Yeniden başlamaktan ve yeni bir şey başlatmaktan kaçının.

Futbol oynamaya başladığınızda yeni bir numara denerseniz ve iyi sonuç verirse, çok sık kullanılmasını önleyin. Bu hilelerle başarılı bir başarı elde etmiş olsanız da, onu kullandığınız her defasında rakibiniz buna karşı koymak için bilgi ekler.

Futbol çok sayıda plan ve strateji gerektirir ve hepsini bilmek mümkün değildir. Kendinizi en hızlı veya en güçlü olarak görseniz bile, oyunun kendisi ile ilgili mümkün olduğunca çok şey biliyorsanız, bir rakibi düşündüğünüzden ve zekice atabilirsiniz. Fiziksel olarak aldığı her şeye sahip olamazsınız, bu nedenle de zihinsel olarak hazırlanmanız gerekir.

Daha fazla alan zaman istiyorsanız, geliştirdiğiniz iş ahlakına yakından bakın. Mükemmel bir iş ahlakına sahip değilseniz ne kadar yetenekli olduğunuzun bir önemi yoktur. Bir koç, tembel olan doğal yetenekli bir oyuncu yerine sıkı çalışan bir oyuncu tercih eder.

  • Futbol sık sık kaba kuvvet içerdiği şeklinde algılanır, ancak dayanma gücü de önemli bir rol oynamaktadır. Dayanıklılığınızı arttırmak için, her gün yaklaşık bir saat kardiyo egzersizleri yapmanız gerekecek. Koşabilir, döngüleyebilir veya başka herhangi bir kalp pompalama aktivitesi yapabilirsiniz. Bu alıştırmanın yapılmasını kolaylaştırmak için kalıcılığınızı artırmak için uzun süre uygulayabilirsiniz.

Tutkunuz, motive kalmak ve daha iyi bir oyuncu olmak için size yardımcı olacaktır. Ayrıca, tüm ekibinize fayda sağlayacak bilgilendirici makalelerden öğrenerek de araştırma yapmaya başlayacak. Oyununuzu bugün geliştirmek için bu öneriyi kullanın.

Ad Reference ID: 9415a5aff3987ee1

No Tags

94 total views, 3 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.