Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Okumak İsteyeceğiniz Futbol Hakkında Mükemmel Tavsiyeler

  • Listed: 14 Ocak 2018 09:54

Canlı Futbol İzle

Okumak İsteyeceğiniz Futbol Hakkında Mükemmel Tavsiyeler

Futbol sporu tam olarak size kişisel olarak ne ifade ediyor? Bu sadece ailesi ve arkadaşları ile birlikte eğlenen bir hobi midir? En sevdiğin Pazar televizyon şovu mu? Büyük liglere girmek ister misin? Ne olursa olsun, bu ipuçlarını okursanız, futbol hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilir.

Futbol, ​​bir takım tarafından değil, bir takım tarafından oynanır. Ekibiniz tarafından destekleneceksiniz ve onları desteklemeniz gerekiyor. Topa dokunmadan büyük bir “futbol yıldızı” gibi davranmaya çalışmayın Ekibin bir üyesi olarak oynamalısınız.

Futbolu tekmelemeye çalışın. Kicking atma veya mücadele kadar önemlidir. Çoğu oyuncu sadece tekmeleme üzerinde çalışmazlar. Topa tekmeyi basamazsan, o zaman birçok saha hedefini tekmeleyemezsin.

Superbowl’un son dakikalarında gerçekleşen oyunun her oyununa muamele edin. Bazı oyuncular sıklıkla mekanik olarak oynarlar ve daha sonra pişman oldukları önemli oyunları kaçırırlar. Her oyunda elinizden gelenin en iyisini yapmak, oyun sırasında yapabileceğiniz tüm oyunlardan pişmanlığınızı engelleyecektir.

  • Ağırlık eğitimi, futbolcular için zorunludur. Futbol tonu tutmak için ağırlıklarla yılda bir kez çalışın. Güç ve hızın artırılmasına yardımcı olmak için rutininize çeşitli farklı direnç egzersizleri egzersizi birleştirmek istiyorsunuz. Karıştırmayın ve yalnızca bir tane yapmayın. Daha iyi olmak için ikisini birden yapmanız gerekecek.
  • Yardımcı bir takım arkadaşı olun. Futbol, ​​oyuncuların birlikte bir takım olarak oynamasını gerektirir. Sezonun iniş çıkışlarını birlikte toplayacaksın. “Ben” yerine “biz” diyorsun. Destekleyici bir oyuncuyken takım arkadaşlarınız size daha fazla güvenirler. Güvenilir bir grup daha sık kazanır.

Futbol sadece bir hobi olsun ya da bir gün mesleğiniz yapmak istiyorsanız, onun için tutkunuzu ihmal etmemelisiniz. Üzerinde çalışmak, yalnızca sevginizi geliştirir, bu nedenle elinizden gelen her şeyi öğrenmeye özen gösterin. Pratik yapmaya devam edin, bu ipuçlarını kullanın ve muhtemelen en iyi oyuncu olunuz.

Ad Reference ID: 9495a5afe8b52986

No Tags

49 total views, 1 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.