Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Futbolda devlerin oyunu deniliyordu.

  • Listed: 13 Ocak 2018 12:29

Canlı Futbol İzle

Futbolda devlerin oyunu deniliyordu.

Sadece fiziksel değil, zihinsel olarak da. Sağladıkları cezayı yerine getirecek kadar güçlü olsalar da, muhalif takım ne yaparsa hazır olmalısınız. Daha iyi bir oyuncu olmak hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Takım arkadaşlarınızın söylemek zorunda olduklarının farkında olun. Muhtemelen çok şey üzerinde hemfikir olursunuz, ancak her zaman bir ekip olduğunuzu ve kazandığınızın ortak amacınız olduğunu hep hatırlayın. Girişlerini nezaketle kabul edin ve kabiliyetinizin en iyisini yapın.

Güvenlik birinci öncelik olmalıdır. Futbola hazırlanmak için ne yaptığınız önemli değil, sağlığınız ve güvenliğiniz ana öncelik olmalıdır. Her zaman uygun koruyucu ekipmanı giyin ve önce kaslarınızı germeyin.

Ne kadar çabuk hareket edebileceğinizi geliştiren matkapları uygulayın. Futbolcuların çevikliği biliniyor. Yakalamaktan kaçınmanın yanı sıra ele geçirmekten kaçınmalısın. Çevikliğinizi artırmak için yapabilecekleriniz varsa, oyunun oynanmasına yardımcı olmalısınız.

Futbol ayak hareketine yardımcı olmak için, hızlı bir şekilde alana inmek için iki ayağı kullanmanız gerekir. Birçoğu yalnızca bir ayağı kullanarak yol açabilir. Diğer aya uyum sağlayabiliyorsanız, rakibin daha iyi manevra yapabilmenin yanı sıra temponun hızlanmasını sağlayacaksınız.

Savunma yaparken diğer takımın oluşum biçimini anlayın. Bir sonraki oyunla ilgili olarak, alıcının sıralandığı yere bakarak çok şey biliyorsunuzdur. Farklı oluşumları öğrenmek ve çeşitli oyunlarla bir oyun kitabı oluşturmak için kolej ve profesyonel futbol oyunlarını izleyin.

Harika bir futbolcu olmak istiyorsanız, eğitiminize dansı dahil edin. Aynı şekilde ayak yamacında ve kalıcınızda da çalışır. Her ikisi de sahadaki yetenekleriniz için çok önemlidir.

  • Güçlü bir iş ahlakı, sahadaki çalışma zamanınızı artıracaktır.
  • Doğal yetenek yardımcı olabilir, ancak iş etiği sizi harika bir oyuncu yapmaktadır.
  • Bir futbol antrenörü, doğal yetenekleri olan, ancak tembel olan birini öğrenmek isteyen, sıkı çalışan bir oyuncuyu tercih eder.
  • Stamina futboldaki gücü kadar önemlidir.
  • Dayanıklılığı artırmak için günde bir saat kardiyo yapıyor.
  • Bu tür egzersizler bisiklet sürmek ve koşu yapmaktır.
  • Bir süre daha yapmaya devam edebileceğiniz basit bir egzersiz yapın.

Topa golle atarak puan kazanmaya yardımcı olabilirsiniz. Dördüncü durumda, başarılı bir saha hedefi atmak takımınıza üç değerli puan verir. Bu yalnızca, takımınız, kickeriniz topu hedef direkleri arasından karşı takımın son bölgesine doğru tekmelemek için yeterince yakınsa yapılması gerekir. Bir dokunuştan bağımsız olarak puan aldığında, saha hedefleri takımınıza üç puan verir.

Çevrimiçi araştırma, herkesin çok çeşitli becerileri geliştirmesine yardımcı olabilir. Ayrıca, yarışmayı izleyerek ve kendi tekniğini mükemmelleştirmek için pratik yaparak öğrenmek de mümkündür. Burada okuduğunuz her şey, özellikle de tüm ipuçlarını bir araya getirirseniz size yardımcı olur.

Ad Reference ID: 9795a59d16586188

No Tags

91 total views, 2 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.