Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Futbol İpuçları ile Oyuna Katılın

  • Listed: 13 Ocak 2018 12:43

Canlı Futbol İzle

Harika futbol takımları asla üniformalı bir grup erkekten yapılır.

Bir futbol takımı, oyunu çok seven yağmur dolu bir makinadır. Tutku, onları her geçen gün daha iyi olmaya iten şeydir; Aşağıdaki bilgiler daha iyi olmanıza yardımcı olacaktır.

Güvenlik futbolda önemli bir konudur. Bunları yapabileceğiniz bir yerde çalışırken, pratik yaparken, oynarken veya bunlara eriştiğinizde, kendinizi güvende tutmaya dikkat edin. Futbol oynamak için omuz pedleri, diz pedleri, uyluk koruma ekipmanları ve daha pek çok güvenlik ekipmanı gereklidir. Ekipmanı doğru bir şekilde kullandığınızdan emin olun.

Oyun oynamaya devam etmek isterseniz vücudunuzu sağlıklı tutun. Herhangi bir uygulama veya oyun öncesinde ısınma alışkanlığı kazanmanız gerekir. Doğru yemeniz ve iyi hijyenik uygulamaları takip etmeniz gerekiyor, böylece bağışıklık sistemini daha da güçlendirebilirsiniz. Teknikleri doğru bir şekilde yapmanızı sağlamak için pratik yapın.

Her oyun, oyunu kazanacak olanınki gibi yapılmalıdır. Bazı oyuncular sadece rutini geçiyor ve daha sonra pişman oldukları stratejik oyunları gözden kaçırıyorlar. Her oyunda herkese vererek, takımınızı başarıyla ilerletmeye yardımcı olabilirsiniz.

Eğer futbol oynuyorsanız, ağırlık antrenmanı çok önemlidir. Oyununuzu daha iyi kullanmak için bedeninizi güçlendirmeniz gerekiyor. Hız ve güç elde etmek için ağır ağırlıklar ve temel asansörler kullanılmalıdır. Oyunlarınızı kazanmak için bu becerilere ihtiyacınız var.

Oynarken ve çalışırken yeni şeyler denerseniz, çok fazla yapma. Bu hilelerle başarılı bir başarı elde etmiş olsanız da, onu kullandığınız her defasında rakibiniz ona karşı koymak için bilgi ekler.

Futboldaki her stratejiyi öğrenmek imkansızdır. En hızlı veya en güçlü olmak zorunda değilsiniz, sadece rakibinizden atlamanız gerekir. Onları fiziksel olarak yenemiyorsanız, zihinsel olarak yenebilirsiniz.

Uygulama öncesi ve çalışmadan önce ısıtın. Düzgün biçimde gerilmemesi, yıkıcı bir yaralanmaya neden olabilir. Egzersizleriniz oyunu etkileyen kasları güçlendirmeli, böylece gücünüzü arttırmalıdır. Sadece oynamadan önce gerinmeyi unutma.

Kalça esnekliğini arttırmak isterseniz beş koniyi yaklaşık beş metre uzağa yerleştirin. Bir ucundan başlayın ve mümkün olduğunca çabuk konileri zikzaklayın. Vücudunu çevirdiğiniz yöne yaslayın ve başınızı yukarı kaldırın.

Alıcı konumunu oynuyorsanız, çok hızlı olmalısınız. Hızınızı değerlendirmek için bir çalışma alanı oluşturun. 10 yard uzaklıktaki iki koni kullanınız. Ilk koni ikinci en kısa sürede Sprint ve zamanınızı belgelemek. Daha sonra, en iyi zamanınızı yenmeyi deneyin. Bu tip sprintler, kalkış hızlarını arttırmaya yardımcı olur.

Bir ekip sizi zafer veya yenilgiye götürebilir. Ne kadar zor çalışırsanız, takım arkadaşlarınız o kadar zor çalışır. Sahip olduğunuz şeyi öğrenebilmeleri için onlara bu yazı gösterin.

Ad Reference ID: 1895a59d4c723d8c

No Tags

170 total views, 2 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.