Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Futbol Hakkında İpuçları Arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz!

  • Listed: 13 Ocak 2018 12:17

Canlı Futbol İzle

Bir oyuncu olarak, genel ekibinizin performansına yardımcı olabilmek için yeteneklerinizi arttırmak isteyeceksiniz.

Eğer her ekip üyeleri tavsiyeleri uzmanlardan ve profesyonellerden okursa, oyunu büyük ölçüde gelişecektir. Bu makaledeki şaşırtıcı ipuçlarını kullanarak başlayın.

Bir takımda oynadığını unutmayın. Ekip üyeleriniz size destek veriyorsa, onlara destek vermelisiniz. Hiçbir zaman domuz eti olmayın ve bir yıldız haline gelmek için kendiniz her şeyi yapmak isteyin. İşiniz, ekibinizi desteklemek ve diğer takımını yenmektir.

Diğer oyuncularınıza dikkat edin. Sahada anlaşmazlıklar olmasına rağmen, hep birlikte bir ekip olarak olduğunu ve hedefin kazanmak olduğunu anlamalısınız. Ekibinize hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olabilecek bilgiler verebilirler.

Futbol oynarken, güvende olmak önemlidir. Güvende değilseniz, kazanamazsınız, bu nedenle hayatınızın her alanında iyi güvenlik teknikleri uygulayın. Emniyet kemeri olsun ya da size yardımcı olması için spotter kullanıyor olsanız da, uygun koruma kullanın.

Suçun oluşumunu anlamak savunmacı oyuncular için çok önemlidir. Alıcının sıraya koyduğu yer, çalınmadan önce oyunlarından oldukça fazla bahsetmektedir. Diğer takımların oyunlarını seyretmesini ve seyir defterini tutmalarını izleyin.

Ne kadar zor çalışırsanız, oynamayı çok iyi etkileyecektir. Doğal yetenek kesinlikle büyük bir rol oynamaktadır, ancak her başarılı oyuncu iyi bir iş ahlakına sahip olacaktır. Antrenörler yetenekli fakat tembel olanlar üzerinde çalışkan oyuncuları tercih ederler.

Saha hedeflerini başlatmak, ekibinize yardımcı olmanın bir yoludur. Dördüncü durumda, başarılı bir saha hedefi atmak takımınıza üç değerli puan verir. Bunu, takımınız, o zaman kickerinin etkin aralığında olduğunu bildiğiniz hedef postaya yakın olduğunda. Alan hedefleri üç puan olarak sayılır.

Topu atmak için iyi stratejiler geliştirin. Bir alıcının bir alanı yukarı doğru düz bir yol izlemesi normal değildir. Eğimler ve geçiş yolları gibi çeşitli yol türlerini kullanırlar. Örneğin, sahada ileriye doğru yatay olarak ilerleyen bir alıcı, bir geçiş hattı çalıştırıyor. Bir diyagonalde eğik bir yol var. Her iki yöntem topun hızlı ve uzak ilerlemesinde yararlı olacaktır.

Takım çalışması çok önemlidir. NFL’de yer alan manzaralarınız varsa ekibinizin geri kalanını unutmak kolay olabilir. Kazanma, tüm ekip tarafından gerçekleştirilir. En büyük oyuncular bunu anlıyor ve ekibin becerilerini bir bütün olarak iyileştirmek için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Bir alıcı olmak istiyorsanız, hem hız hem de hızlı olması gerekir. Hızınızı artırmak için pratik yapacağınız iyi hazırlanmış bir çalışma alanına sahip olduğunuzdan emin olun. İki koniyi birbirine yaklaşık 10 yard mesafede konumlandırarak yapın. Mümkün olduğunca çabuk bir taraftan diğerine geçin ve sonra zamanınızı kaydedin. Şimdi, son vaktini geçmeye çalış. Bu, patlayıcı eyleminizi geliştirecek.

Tutumunuz ve hevesiniz bulaşıcıdır, bu yüzden daima olumlu muamele edin. Dışarı çıkıp araştırmalarını yapacaklar, tıpkı bu gibi yazıları okuyorlar ve tüm ekibiniz fayda sağlayacaktır. Daha güçlü bir futbolcu olmak için tüm bu fikirleri uygulayın.

Ad Reference ID: 1385a59cec08fa57

No Tags

130 total views, 1 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.