Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Faydalı Futbol İpuçları Başka yerde bulamazsın

  • Listed: 13 Ocak 2018 12:09

Canlı Futbol İzle

Gittikçe daha fazla insan futbolsever oluyor.

Oyundan hoşlanmanıza yardımcı olabilecek bazı bilgiler mi arıyorsunuz? Belki de yeni bir şey öğreneceksiniz ve bu da daha iyi bir futbol hayranına dönüşmenizi sağlayacaktır.

Futbola katılacaksanız, emniyet tertibatı giymeniz hayati önem taşır. Yaralanma riski çok yüksek. Uygun vitese sahip değilseniz o zaman oynamayın. Mümkün olan burun burun burun ve kırık kemikleri değil, şanssız iseniz felç olabilirsiniz. Sadece bazı şeyler sizi yaralandıktan sonra futbol oynamaktan alıkoymakla kalmaz aynı zamanda günlük hayatınızı da etkileyebilir.

Futbola tekmeyi basmayı unutma. Oyunun son derece önemli bir parçasıdır. Birçok oyuncu oyunun tekme yönünü uygulamayı ihmal eder. Eğer antrenman yapmazlarsa, topa tekmeleyerek problem yaşayabilirler.

Her oyun, oyunu kazanacak olanınki gibi yapılmalıdır. Oyuncunun hareketleri yerine hepsini vermek yerine girmesi durumunda anahtar oynama özensiz kalabilir. Her oyunda yüzde 150 veriyorsan, kendin için bir şey düşünmene gerek yok ve takımın da bunun için daha iyi olacak.

Çevikliğinizi arttıran matkapları uygulayın. Çoğu kimse, en çevik sporcuların genellikle futbolcu olduğunu öğrenmek için şaşırırlar. Ele geçirilmemeli ve büyük avlar yapmamalılar. Çevirmeni artırmak için sahada yaptığınız her şey oyunda size yardımcı olur. Lastikleri koşturmadan atlama ipine kadar her şey yardımcı olur.

Dans futbol antrenman rejimine eklemek için mükemmel bir bileşen. Dans oyun gibi kaba değildir, fakat ayak hareketinizi geliştirmede size yardımcı olabilir. Bu, oyun stilinizi artırabilir ve ekibinize gerçekten yardımcı olabilir.

Saha hedeflerini başlatmak, ekibinize yardımcı olmanın bir yoludur. Kicker aralığında dördüncü turda saha gol denemeyi deneyin. Eğer kickeriniz gol atabilirse, o zaman gidin. Takımınız, başarılı bir saha hedefi denemesi için üç puan alır.

  • Fair-catch kick size puan vermenize yardımcı olabilir.
  • Fuarın yakalaması, bir takımın punt’ın bulunduğu yere doğru bir saha hedefi atmasına izin verir.
  • Bu, serbest vuruş ve sömürülebilecek bir fırsattır.
  • Bir tutucu yardımıyla topa tekmeyi basarsın.
  • Bu oyun üç puan eder. Bu zaman aşımına uğramadı.

Harika bir oyuncu olmak için, her egzersiz ve oyun sonrasında katı beslenme ve koruyucu bakımla vücudunuzu besleyin. Koçunuza veya ekip doktorunuza devam eden herhangi bir yaralanma veya sancıları daima bildirin.

Bir alıcı olarak, hızınızda çalışmanız önemlidir. İçeri girmek için güvenilir bir alan kurarak hızınızı arttırın. Hava koşullarından etkilenmeyen bazı maddeleri, tercihen konileri bulun ve en az 10 yard mesafedeki bir boşluk bırakmak için kullanın. Bir konudan diğerine mümkün olduğu kadar hızlı koşun ve zamanınızı not edin. Ondan sonra vaktini yenmeyi dene. Bu tür sprintleme, kalkış hızınızı arttırmanıza yardımcı olur.

Tehlikeli olduğu için şiddetli bir futbol oynamayın. Futbol farklı hava şartlarında oynanır. Profesyonellerin sert hava şartlarıyla izlediniz ve önlem alacaklardır. Ancak, koşullar oyuncular için tehlikeli hale geldiğinde oyunu durdururlar. Aynı şekilde davranmalısın. Eğer çok kötü havalarda oynarsanız, ciddi bir yaralanma ile sonuçlanabilir.

Gerçekten değiştiremediğiniz tek şey sizin boyunuzdur. Uygulama ile, gücünü, hızını, genişliğini ve yetenek derinliğini geliştirme kabiliyetine sahip olursun. Uygulamak, egzersiz yapmak ve doğru yemek yemeye adanmış iseniz, ilerideki sonuçlara erişebileceksiniz.

Futbola başlamak isterseniz hangi seviyede oynayabileceğinizi kendinize sorun. Çok yüksek bir seviyede oynamaya çalışırsan, ligin dışında kalırsın. Çok alçalıyorsanız, daha fazla bilgi edinmek için herhangi bir fırsatınız olmayacaktır.

Bir savunma takımının temel pozisyonları hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Sekiz pozisyon var. Sekiz pozisyonda bir köşe vuruşu, savunmatik bir son ve takım ele ve bir burun takımını içeriyor. Ayrıca güvenlik oyuncularının ikisi ve dış hat yedekleyicileri de bulunuyor. Oyuna bağlı olarak, iç ve dış hat yedekleyicileri oranı farklı olabilir. Emniyet pozisyonları serbest emniyet ve güçlü emniyet içerir.

Kendinize güvenin. Büyük bir güven büyük futbolun anahtarıdır. Her zaman güven havasını korursanız, takım arkadaşlarınıza ilham kaynağı olur. Ayrıca, rakibi yakalamak için başarılı olacaksın. Her iki açıdan da oyun zamanında size gerçek bir avantaj sağlıyor.

Zihinsel çeviklik, sadece fiziksel beceri değil, futbolun mükemmelliği için gereklidir. Oyunu elinizin arka yüzü gibi bilin. Şimdiki çevrimiçi futbol ipuçları ve videolarında göz ardı edilen temel bilgileri öğrenmek için eski NFL oyunlarını ve oyuncularını inceleyin. Harika bir futbolcu, oyunlarda çabucak değişiklikler yapabilir ve rakibin hareketlerini önceden tahmin edebilir.

Oyun oynarken eğlenin. Beğenmediysen oynamamalısın. Kazanmaya veya kaybetmeye odaklanmak yerine, sahaya her adım attığınızda zevk almak üzerine odaklanın. Futbol oynamak ciddi taahhüt ve özveri gerektirir, ancak her hafta birkaç kez antrenmanlardan mola vermeye çalışın.

Hayatınızı başka şekillerde iyileştirmeyi unutursanız ve önemli şeyleri unuttuysanız, hayat distractions yoluyla oyunda kaos yaratacaksınız. Kişisel hayatınızın ayrıntıları kontrol altına alındığında, daha iyi bir oyuncu olacaksınız. Güçlü bacak kasları oluşturmak için paralel çömelin; hızınızı artıracaktır. Bu, doğru kasları doğru yerlere inşa ederek bacaklarınızı daha da güçlendirir.

Gücünüz geliştikçe daha hızlı olacaksınız ve daha sert vuracaksınız. Bir oyuncuyla ilgili olarak onlara öğretmeye istekli olan birine sahip olduğunuzda kimse futbolun keyfini sürdürebilir. Futbol hakkında daha fazla şey bilmelisin – tadını çıkarın! Bu ipuçlarını akılda tutun ve futboldaki sevginiz artacaktır.

Ad Reference ID: 4285a59ccc1ef56a

No Tags

72 total views, 1 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.