Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bu En İyi Futbol İpuçları İle Daha İyi Bir Oyuncu Olun

  • Listed: 14 Ocak 2018 09:49

Canlı Futbol İzle

Bu En İyi Futbol İpuçları İle Daha İyi Bir Oyuncu Olun

Birçok kişi futbol oynamayı sever, oysa oynamak neredeyse herkesi elinden almıştır. Ne yazık ki, birçok kişi profesyonel futbol oynayamıyor. Ona büyük olabilmek için futbol hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Daha iyi bir futbolcu olmak için bu ipuçlarını kullanın.

Futbol tekme becerinizi uygulayın. Tekmelemek futbolda ikinci bir yetenek olabilir, ancak önemli olmaya devam etmektedir. Futbol oynayan birçok insan, tekmeleyerek çalışmak için yeterince vakit harcamıyor. Bu, bir oyuncunun kale direkleri boyunca futbola girmekte zorluk çekmesine neden olabilir.

Futbol oynamaya devam etmek isterseniz, vücudunuzu sağlıklı tutmaya çalışmalısınız. Bu, oyun öncesinde, pratik yapmadan veya spor salonuna gitmeden önce ısınmanızı sağlamayı içerir. Doğru yemek ve bağışıklık sisteminizin iyi çalışmasını sağlamak da önemlidir. Asla uygulamayı bırakmayın.

Ekibinizi her zaman desteklemek önemlidir. Futbol kesinlikle bir takım sporudur. Birlikte kazanırsınız ve kaybedersiniz. Her zaman bir “biz”, hiç “ben” değil. Takım arkadaşı olarak destekleyici olmak önemlidir. Bütün grup emindiğinde, kazanan görünüyor biraz daha kolay gelir.

Alıcı veya geri park etme oyuncusu iseniz, sert kol tekniğini kullanın. Sert kol, bir oyunda size zaman ve yatırabilir ve aynı zamanda bir defans oyuncusunu da tamamen savuşturabilir. Bir kolu düz bir şekilde sokun.

Mümkün olduğunda dokunmatik puanları hesapla. Her oyundaki suçun amacı topu almak ve bir dokunuş yapmaktır. Bir oyuncuyu yapmak için, bir oyuncunun futbolu diğer takımın gol çizgisinde alması gerekir, yoksa bir yakalamanın bitiş bölgesi tarafından yakalanması gerekir. Bir oyuncunun topu olduğu ve hedef çizgisinin mavisini kesmesiyle bir dokunuş oluşur. Bir takım bir temas için altı puan kazanıyor.

Bir profesyonel gibi oynamak için bilmeniz gereken bazı bilgiler var. Bu ipuçlarının birçoğu oyununuzu geliştirmede size yardımcı olacaktır. Öğrenmeye devam edin ve gerekli gayreti gösterin, ardından sahadaki ödülleri toplayın.

Ad Reference ID: 4745a5afd978eae3

No Tags

32 total views, 2 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.